צוות ישראל – ביוגרפיות

ג’רמי בן-עמי, נשיא ומייסד. ג’רמי הקים את ג’יי סטריט אחרי קריירה של 25 שנים בפוליטיקה, ממשל ותקשורת, בארה”ב ובישראל. ג’רמי כיהן במספר משרות ממשל בכירות, ביניהן סגן יועץ מדיניות הפנים לנשיא ביל קלינטון ומנהל מדיניות במירוץ לנשיאות של הווארד דין. עד לאחרונה היה ג’רמי סמנכ”ל בכיר בפנטון תקשורת. כמו כן, הוא היה מנהל תקשורת של הקרן החדשה לישראל והקים את הפירמה הישראלית “בן-אור תקשורת” בסוף שנות התשעים כאשר חי בישראל. אביו של ג’רמי נולד בתל-אביב, ורבים מבני משפחתו חיים בישראל.

יעל פתיר, מנהלת התכנית בישראל. יעל הצטרפה ל-J Street ב-2012 כמנהלת הפעילות בישראל, בהביאה ניסיון מתחום בניית השלום בישראל. לפני כן, יעל עבדה במרכז פרס לשלום כמנהלת המחלקה למנהיגות אזרחית, במסגרת זו הוציאה אל הפועל עשרות תכניות שלום, שכללו קשת משתתפים רחבה מן החברה האזרחית, כולל פוליטיקאים צעירים ישראלים ופלסטינים. יעל לקחה חלק בהקמה של פורום ארגוני השלום – רשת המונה למעלה ממאה ארגוני שלום ודיאלוג ישראלים ופלסטינים, ושימשה כמנהלת הישראלית של הפורום מאז הקמתו בינואר 2006.

יעל בוגרת תואר ראשון במדע המדינה וסוציולוגיה ותואר שני במדיניות ציבורית, שניהם מאוניברסיטת תל אביב, שם גם עבדה במסגרת החוג למדע המדינה, כמתרגלת ועוזרת מחקר. במסגרת התמקצעותה בתחום, היא מגשרת מוסמכת ומנחת דיאלוג בין קבוצות בסכסוך. יעל משמשת עמיתת מחקר במכון מיתווים (המכון הישראלי למדיניות חוץ אזורית) והיא עמיתת מחקר אטקין במכון הבינלאומי לחקר רדיקליזציה באוניברסיטת קינגס קולג’ בלונדון. יעל נולדה וגדלה בתל אביב, שם היא מתגוררת כיום עם בן זוגה.

צוות ג’יי סטריט בארצות הברית 2014