תוכנית ג’יי סטריט בישראל

ג’יי סטריט מייצג רבים בקרב הקהילה היהודית-אמריקנית מכל קצוות הקשת הפוליטית ונותן מענה לצורך הולך וגדל של תומכינו לפעול למען ישראל באופן שמתיישב עם עולם הערכים הדמוקרטי והפלורליסטי שלאורו חונכו. הארגון תומך במדינת ישראל ובעם ישראל ולא בהכרח בכל מדיניות בה נוקטת ממשלת ישראל. מסר זה מייצג ביתר שאת את הדור הצעיר, שמוצא בג’יי סטריט בית בו הוא יכול לבטא את אהבתו לישראל בדרכו ולא בהכרח באופן המוכתב לו מן הממסד הישן.

התוכניות בישראל תומכות בפעילות ג’יי סטריט בארה”ב ובמאמציו להרחיב את התמיכה האמריקנית בישראל, ולהבטיח עתיד בטוח לישראל כמדינה יהודית-דמוקרטית באמצעות קידום פתרון שתי המדינות לשני העמים.

הנציגות בישראל אמונה על בניית ופיתוח הקשרים של השדולה עם גורמים שונים בישראל, בהם: פוליטיקאים, מומחי בטחון, דיפלומטים, מנהיגים חברתיים, אנשי עסקים, ואחרים.  המשרד אמון גם על הוצאה לפועל של פעילויות הארגון המתרחשות בישראל ושל פעילויות עם ישראלים, ביניהן: משלחות, ביקורים ואירועי השדולה.

צוות המשרד עובד בשיתוף עם ועד מייעץ המורכב מאישי ציבור ישראלים. בנוסף אליהם, אנו עובדים עם ישראלים רבים אשר מסייעים בידינו לחשוף קהלים שונים בארה”ב – נבחרי ציבור, חברי קונגרס, סטודנטים ומנהיגי הקהילה היהודית – לנעשה בישראל ולאתגרים בפניהם המדינה ניצבת.

פעילויות חינוכיות אלה מלמדות את הלוקחים חלק בפעילותנו על המורכבות, הקושי והכאב בבסיס הקונפליקט הישראלי-פלסטיני והמצב בשטח, כמו גם על הצורך הדחוף להביא לסיום הסכסוך ולהסכם שלום.

פרטי קשר של הצוות בישראל:

יעל פתיר, מנהלת התכנית בישראל: yael@jstreet.org
עדינה ווגל-אילון, סגנית מנהלת התכנית בישראל : adinavogel@jstreet.org
דניאלה טולצ׳ינסקי, רכזת J Street U בישראל : danielat@jstreetu.org